Název

Školka v přírodě Ředkovec (25.5.-1.6.2012)

Zdravíme rodiče, prarodiče a všechny kamarády z Ředkovce. Máme se moc dobře.
V pátek jsme si hráli na hřišti a pak jsme se zabydleli. Pokojíčky máme hezké a snažíme se v nich uklízet, co to jde, aby měly pani učitelky radost.

V sobotu jsme se byli projít kolem rybníka a po obědě jsme hráli špikovanou a různé hry v lese. Večer jsme si kreslili deníčky, které nám tady nechali skřítkové.
Po večerníčku ještě pohádka a ukolébavka od paní učitelek a teď už sladce spinkáme. :-)

Neděle: Ahoj maminky a tatínci a všichni ostatní, co nás máte rádi. Neděle byla skvělá. Na oplátku připravili motýlci se sluníčky šipkovanou hru v lese pro medvědy. Bylo to náročné, ale užili jsme si spoustu legrace. :-) Všichni jsme veselí, nikdo nebrečí.
Taky nám tady moc chutná. Jsme vždy hladoví jako vlci. :-)

Pondělí: Zdravíme všechny z krásné čisté přírody do Prahy! :-) Dnes nás chtěly paní učitelky vzít na lodičky, ale bohužel odpoledne byla bouřka a hodně pršelo. To nás ale neodradilo od procházky v lese! Aspoň jsme vyzkoušeli holinky. :-)
Dnes jsme také jako každý den četli pohledy, které nám posíláte každý den. Také jsme hodně zpívali a hráli na hudební nástroje. Je z nás hotový orchestr!
Večer paní učitelky četly pohádky a zítra se moc těšíme na výlet na Lipnici. Šli jsme brzo spát, musíme si na to dobře odpočinout. :-)

Úterý: Dnes jsme, maminky a tatínci byli na výletě v Lipnici. Bylo to moc krásné, fotili jsme se se starodávnými železnými meči, byli jsme v hladomorně... Ale HLAVNĚ, celý den jsme ťapali po svých a vše jsme to bezvadně zvládli.
Medvědi ještě večer oslavili Maxův svátek a moc si to užili.
Paní učitelky jsou dnes už také unavené, takže fotky budou zase zítra. Už se na vás moc těšíme, máme co vyprávět. Zítra si asi uděláme oheň. Budeme zpívat a hrát, opečeme si buřty. Dobrou noc - medvědi, motýli a sluníčka :-)

Středa: Ahoj rodinky v Praze. Středa byla náročná, nicméně krásná! Užili jsme si spoustu legrace u ohně, dokonce jsme si zaskotačili všichni spolu při tanečkách a zpívání po táboráku. Buřty jsme nakonec neopékali, aby nás nebolely bříška... Čtvrtek bude prý plný překvapení, tak se na to jdeme rychle vyspat.

Čtvrtek: Ahoj Praho! Neuvěříte, co se nám dnes stalo! Ráno jsme si na bráně našli vzkaz od skřítků, kteří nás zavedli do lesa. Museli jsme sbírat fáborky a na jejich konci nás čekala truhla se vzkazem! Našel ji Martin, náš nejlepší hledač :-)
V chatě nám skřítkové nechali poklad! Byli v něm i skřítčí čepičky, které jsme si potom pokreslili fixami na textil.
Odpoledne jsme si ještě hráli na hřišti a pak už poslední společná večeře :-)
Už se moc těšíme na maminky, tatínky, sourozence a domácí miláčky :-)

Pátek: Hurá! Hurá! Hurá! Konečně doma! :-)

Kompletní fotografie můžete dostat na DVD nebo USB u "medvědích" paní učitelek. (Ale až po 14.6., děkujeme za pochopení)
Bylo to s dětmi moc fajn, všichni jsme si užili, co to šlo. :-)

S pozdravem paní učitelky Naďka, Blanka, Janča, Káťa a Nikol

Období

• 137 fotek
  • 1 se líbí

Nahlásit album

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat